WAPNO LASOWANE (34) 362 75 47

Produkcja i sprzedaż wapna lasowanego.

Rok założenia firmy 1975

Stefan Bogdał

Ul. Ikara 278, 42-200 Częstochowa

(34) 362 75 47

691 77 99 60

wapno lasowane sprzedaż

SZANOWNI KLIENCI !

murowanie - wapno lasowane

Chcielibyśmy zaoferować Państwu wapno lasowane o wysokiej jakości, produkowane według najnowszej technologii, sposobem mechanicznym.
Wapno lasowane jest materiałem wiążącym i charakteryzuje się uzyskaniem wysokiej plastyczności zaprawy w stosunku do innych materiałów. Jest także materiałem naturalnym i bezpiecznym dla człowieka !

Nasze wapno powstaje w wyniku zlasowania kamienia wapiennego czyli wapna palonego w bryłach ! !!!CaO + H2O -> Ca(OH)2

Przy udziale naszego wapna powstało i nadal powstaje wiele inwestycji mieszkaniowych i przemysłowych oraz nieprzerwanie służy do konserwacji zabytków.

Produkujemy wapno lasowane najwyższej jakości, według najnowszej technologii sposobem mechanicznym.
Wapno lasowane jest materiałem wiążącym i charakteryzuje się uzyskaniem wysokiej plastyczności zaprawy w stosunku do innych materiałów zastępczych. Jest materiałem naturalnym i bezpiecznym dla zdrowia człowieka, w przeciwieństwie do różnego rodzaju plastyfikatorów.

- wapno lasowane jest ekologiczne - posiada silne działanie odkażające - naturalizuje kwasy - zwiększa odporność na korozję biologiczną (grzyby, algi) - niszczy pierwotniaki i bakterie - wchłania wilgoć - nadaje zaprawie paroprzepuszczalność - poprawia urabialność zaprawy

Wapno lasowane stosuje się w pracach tynkarskich, murarskich, malarskich , przy renowacjach i konserwacjach zabytków. ( W całej Europie stoi wiele zabytkowych zamków, pałaców, kościołów i innych budowli mających po kilkaset lat, które zostały zbudowane na zaprawie wapiennej bez użycia cementu! )

Wystawiamy faktury VAT.

Najwyższa jakość , najniższa cena.